У Львові буде центр свободи та демократії

348219212_257542483496430_8242088497490848663_n
Микола Княжицький/Facebook

Підписано Львівську декларацію, у межах якої затверджено те, що в місті створять центр свободи і демократії.

Про це повідомив народний депутат України та співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща.

«Польські та українські парламентарі, політики, митці, правозахисники, релігієзнавці, науковці підтримали необхідність інституційного розвитку громадянського суспільства, її рух до членства в українських структурах та створення інституції демократичного громадянського суспільства - Центру Свободи і Демократії у Львові», — йдеться в повідомленні.

Ідея створити у Львові «Центр свободи і демократії» народилася в Гданську, в Європейському центрі солідарності.

На думку Княжицького, Львів став еталоном європейськості України та природного характеру інтеграції з ЄС і НАТО.

У Декларації зазначено, що Центру має стати платформою для створення вільних, неполітичних інтелектуальних платформ для дослідження суспільних процесів, зміцнення та поширення базових суспільних цінностей, підтримка та розвиток інститутів громадянського суспільства та незалежних ЗМІ, сприяння демократичним рухам у країнах з авторитарними режимами. "

Окрім цього, в документі декларується, що Україна має якнайшвидше стати повноправним членом Європейського Союзу, а економічна, інфраструктурна та культурна відбудова нашої країни має відбутися з допомогою Західних держав.

У декларації йдеться, що відродженню російського імперіалізму сприяла байдужість щодо регіону Східної Європи і Західні демократії мають визнати, що економічні пріоритети не можуть виправдовувати економічну співпрацю з країнами, котрі загрожують світовій безпеці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: