Як схуднути в стегнах дорого, але ефективно

стратосфера

Стегна – найбільш проблемна зона у більшості жінок. Адже навіть за дотримання певного раціону харчування, при регулярних заняттях спортом, жир із цієї частини зникає останнім.

Але ж як зменшити об'єми стегон? Чи існують перевірені та абсолютно безболісні способи, як схуднути у ділянці стегон?

На допомогу приходить один із найефективніших та найпопулярніших методів – апаратний масаж Стратосфера (Stratosphere). Йдеться про апаратний антицелюлітний масаж, який виконують з використанням нового німецького апарату для корекції фігури. У процесі створення такого унікального апарату було враховано всі інноваційні розробки, технології у сфері естетичного апаратного масажу. На заході Україні оригінальний апарат Стратосфера, з максимальною потужністю - 600 обертів за хвилину, представлений в Клініках Естетичної Медицини Мирослави Новосільської у Львові та Ужгороді. 

5 причин, чому Стратосферу вважають найкращим способом схуднути в стегнах

 1. Вдається отримати push up ефект для сідниць. Здійснюється стимуляція м'язів сідниць, що дозволяє отримати підтягнуті сідниці.
 2. Зменшення об'єму в зоні стегон, талії. Гарантоване зменшення обсягів одразу на 1-2 розміри.
 3. Підвищення тонусу шкіри після різкого схуднення. Завдяки високочастотній вібрації шкіра приводиться в тонус, покращується її тургор (пружність та еластичність шкіри).
 4. Підтяжка обвислої шкіри. Шкіра стає максимально пружною, вдається позбутися розтяжок.
 5. Боротьба із целюлітом на проблемних ділянках. Стратосфера допомагає зруйнувати підшкірний жировий шар, вирівнюючи таким чином рельєф шкіри.

Відмінність апаратного масажу Стратосфера від Ендосфери

Коли потрібно терміново схуднути і при цьому зберегти тіло в тонусі, багато хто запитує, який спосіб обрати: Стратосфера або Ендосфера?

Стратосфера впливає на поверхню тіла за допомогою високочастотної компресії та вібрації, швидкість якої може досягати близько 600 вібрацій за 1 хвилину. Такі результати вищі та безпечніші за решту аналогів у 2-3 рази.

Під Ендосферою прийнято розглядати класичний роликовий масаж, який виконують із застосуванням маніпули, укомплектованої спеціальними силіконовими роликами. Масаж виконують за рахунок ковзання роликів поверхнею тіла зі швидкістю близько 150-200 обертів за 1 хвилину.

Порівнюючи між собою Стратосферу та Ендосферу, слід зазначити кілька важливих відмінностей:

 • Стратосфера виключає потертості, розтягнення шкіри, як у випадку зі звичайним масажем.
 • Стратосфера знижує збудливість нервової системи, дозволяючи повністю розслабитись. Цей ефект досягається за рахунок активних вібрацій.
 • Стратосфера забезпечує максимально тісний контакт зі шкірою, що гарантує ефективну обробку всіх шарів, які практично ніколи не зазнають фізичних навантажень.

Метод можна і потрібно застосовувати також і як додатковий «помічник» для покращення Ваших спортивних результатів. Завдяки інтенсивному масажу відбувається поліпшення венозного відтоку, прискорене виведення молочної кислоти з м'яких тканин.

Чому апаратний масаж Стратосфера допомагає схуднути? 

Корекція фігури Стратосфера – ефективний метод, який гарантовано впливає на всі шари шкіри, допомагаючи позбутися целюліту та набряків. Тиск, який створює маніпула апарату, дозволяє забезпечити тісний контакт з поверхнею шкіри у зоні стегон, а значить, вдається впливати на глибокі шари.

Вартість такої популярної послуги в клініках естетичної  медицини Мирослави Новосільської залежить від ваги:

 • Усі тіло (до 80 кг) – від 1500 грн. (Процедура триває 45 хвилин).
 • Усі тіло (100 кг) – від 1800 грн. (Процедура триває 60 хвилин).
 • Все тіло (від 100 кг та вище) – від 2000 грн. (Процедура триває 75 хвилин).

В основі апаратного масажу лежить не лише вібрація, а й компресія, яка «виштовхує» з м'яких тканин лімфу, венозну кров. Як наслідок - відзначають покращену циркуляцію крові у тканинах. Таким чином, апарат допомагає запустити досить складний процес: клітини тканин опускаються в рідину, що надходить із кровоносних капілярів. Зайва рідина всмоктується між клітинами, потрапляючи у лімфу. Все це дозволяє привести тіло в тонус, позбавляючи зайвої ваги у ділянці стегон. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: