Повінь зруйнувала багато російських позицій на лівому березі Дніпра, - ISW

вв

Руйнування греблі Каховської гідроелектростанції суттєво змінює географію та рельєф Херсонської прифронтової ділянки на півдні України.

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни.

Руйнування греблі Каховської гідроелектростанції суттєво змінює географію та рельєф Херсонської прифронтової ділянки на півдні України, заявляють в американському Інституті вивчення війни (ISW).

В Інституті звертають увагу, що повінь сильно порушує підготовлені російські оборонні позиції на лівому березі Дніпра – особливо це стосується позицій Росії на першій лінії в Голій Пристані та Олешках.

«Повінь зруйнувала багато російських польових укріплень на першій лінії, які російські військові мали намір використовувати для захисту від українських атак. Стрімка повінь, ймовірно, змусила російський персонал і військову техніку з основних російських пунктів концентрації в Олешках і Голій Пристані відступити. Російські війська раніше використовували ці позиції для обстрілу Херсона та інших населених пунктів на правому березі Херсона. Повінь також знищила російські мінні поля вздовж узбережжя, на кадрах видно, як міни вибухають у паводковій воді», – йдеться у звіті Інституту вивчення війни.

Кількість російської важкої техніки, втраченої за перші 24 години повені, наразі невідома.

Як припускають в ISW, ймовірно, протягом наступних 72 годин повінь посилиться та змінить географію Херсонської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: