Косметичні засоби для догляду за немовлям

Screenshot_3
Фото з сайту newsdaily.com.ua/

У догляді за немовлятами особливу увагу слід приділяти їхній шкірі. Дитяча шкіра є ніжною та вразливою, тому використання відповідних косметичних засобів є важливим елементом щоденного догляду. Розглянемо, яка дитяча косметика необхідна з перших місяців життя, та дамо практичні поради для її безпечного застосування.

Догляд за шкірою

Необхідно використовувати спеціальні засоби, що не викликають подразнень або алергічних реакцій:

  1. М’які мильні піни або гелі без агресивних хімічних компонентів для купання. Вони допоможуть зберегти природний баланс шкіри та запобігти її пересушуванню.
  2. Гіпоалергенні креми та лосьйони для зволоження шкіри.
  3. Масажні олії, які не містять шкідливих речовин.

Якщо у вашої дитини чутлива або суха шкіра, використовуйте спеціальні засоби, які містять зволожувальні компоненти, такі як олія чи алое вера. Це допоможе зберегти природний баланс вологи шкіри та запобігти її подразненню.

 

Захист від комарів

Комарі можуть бути не лише надокучливими, а й потенційно небезпечними для малюка, оскільки комахи є переносниками інфекційних хвороб. Важливо забезпечити надійний захист під час прогулянок та перебування на відкритих місцях. Вибирайте спеціальні репеленти або креми від комарів, призначені для дітей. Переконайтеся, що вони містять безпечні інгредієнти, які забезпечують ефективний захист без шкоди для здоров'я малюка. Наносьте засіб на відкриті ділянки шкіри, уникаючи контакту з очима та ротом.

Засоби для зміни підгузків

Зміна підгузків — обов’язкова частина догляду за немовлятами. Для цього потрібні:

  1. Вологі серветки та пудри — безпечні та гіпоалергенні. Вони допоможуть зняти бруд і зайву вологу зі шкіри. У складі мають бути натуральні інгредієнти без ароматизаторів.
  2. Крем для запобігання опікам — створюють захисний бар'єр між шкірою і памперсом, що допомагає запобігти подразненню від вологи та тертя.

Змінюйте підгузки регулярно, не допускаючи тривалого контакту тіла з вологою та брудом. Обережно очищайте шкіру та давайте їй повністю висохнути перед вдяганням нового памперса.

OAwhvcAEqcAAM8WzluN4XSyIEyhZRrKdp8UDbaAzFUDBDyC2Qbp8TNTYJeIv0o-tBWqFxwJRsZEjAvxInrCQ8JLR5NB1wzFN1ql-ahUv8UvlfJh9VXhaU6quJuMNI-SjNBUyQGdmnBb1o7KeSqWX1Iw

Сонцезахист

Шкіра немовлят особливо чутлива до ультрафіолетових променів. Використовуйте спеціальні дитячі сонцезахисні креми з фактором захисту від сонця (SPF) 30 або вище. Переконайтеся, що крем має широкий спектр захисту, що включає як УФА, так і УФБ-промені. Наносьте його щільно на відкриті ділянки — обличчя, руки та ніжки — перед виходом на сонце.

Потрібно наносити сонцезахисний крем на тіло малюка за 15–30 хвилин до виходу на сонце. Після цього слід оновлювати захисний шар кожні 2 години або після купання, пітливості чи витирання рушником.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: