Росія розглядає сценарій терористичного акту на ЗАЕС, - Зеленський

9865

Президент Володимир Зеленський заявив, що українська розвідка та Служба безпеки України отримали інформацію про можливий терористичний акт з боку росії на Запорізькій атомній станції з викидом радіації.

Про це йдеться у відеозверненні президента.

Зеленський зазначив, що, за даними розвідки, росіяни вже все підготували для здійснення терористичного акту. Зеленський нагадав, що радіація не знає державних кордонів, і «те, по кому вона вдарить, визначається лише напрямком вітру».

«Ми передаємо всю наявну інформацію нашим партнерам — кожному у світі. Всі докази. Європа, Америка, Китай, Бразилія, Індія, арабський світ, Африка — усі країни, абсолютно всі мають це знати. Міжнародні організації. Абсолютно всі», — наголосив він.

Також українська розвідка та СБУ зібрали нові докази того, як російські терористи здійснили підрив греблі та інших споруд Каховської гідроелектростанції.

«Це був абсолютно свідомий, прорахований злочин. На окупованій території, на станції, яка була під повним контролем окупантів. І, що важливо, ще минулого року ми попереджали світ, що Росія готує такий теракт», — підкреслив президент.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: