З 1 липня в Україні завершується дія карантину, запровадженого через COVID-19

кенрго

З 1 липня цього року в Україні завершується дія карантину та режиму надзвичайної ситуації, які запровадили через пандемію COVID-19.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 27 червня.

«З 1 липня завершуємо дію карантину та режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу. COVID-19 став для українців важким випробуванням. Усі наші рішення весь цей час були спрямовані на те, аби зберегти життя людей», — сказав Шмигаль.

Він відзначив, що за період пандемії уряд відпрацював механізми реагування, «що стали в пригоді під час повномасштабної війни».

«Тепер відповідаємо на нові виклики, озброєні новими методами та підходами. Дякую медикам, які всі ці роки самовіддано боролися з пандемією та зробили все, аби мінімізувати її наслідки», — додав прем'єр.

У квітні Кабінет Міністрів продовжив карантин через COVID-19 на всій території України до 30 червня 2023 року. Тепер уряд вирішив ці обмеження не продовжувати.

Водночас ще в травні Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) скасувала статус пандемії COVID-19 як глобальної надзвичайної ситуації. 

Поточна статистика по коронавірусу на 27.06.2023 в Україні

Графік по всіх категоріях інфікованих за 2 роки:

Загальна кількість померлих за 2 роки:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: