За час війни 165 тисяч українців отримали медичну допомогу у Львові

1u5a6751-5fc106bc
Фото ілюстративне, автор - Роман Балук

Українці, які вимушено переїхали з рідних міст до Львова через повномасштабну війну, отримують тут прихисток і допомогу, зокрема й медичну. За цей час лікування й консультації вже отримали понад 165 тисяч людей

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Як пояснюють в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, йдеться про невідкладну і планову допомогу, профілактику, вакцинацію тощо.

Так, з різними травмами і пораненнями до лікарень Львова госпіталізували 11 994 вимушено переміщених українців (зараз на лікуванні перебуває 154 людини, інших уже виписали). За амбулаторною допомогою в поліклініки звернулися 133 290 українців, з них 27 894 – діти, 2 776 – вагітні жінки. Мобільні бригади на пунктах реєстрації та тимчасового перебування надали допомогу 19 806 людям.

Через російську агресію щодня страждають сотні людей, тому аби зробити їхнє лікування й реабілітацію комфортними і доступними в Україні, у Львові, в Національному центрі реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) з кожним українцем працює мультидисциплінарна команда, яка надає хірургічну, фізичну, психологічну та психосоціальну професійну допомогу. Завдяки підтримці донорів, відкрили протезну майстерню та встановлюють біонічні протези, а також облаштувати новий сучасний корпус реабілітації: це 7 поверхів із  найсучаснішим обладнанням для відновлення. Щороку отримувати допомогу тут зможуть 10 тисяч українців.

Читайте також: На Львівщині від початку року поліцейські розшукали усіх 345 зниклих дітей

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: