Львівські спортсмени здобули дві нагороди на чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи

da8d8f30-68d4-4d28-ba08-e5c80f2f74dd

У Франції відбулися змагання з класичного жиму лежачи в межах чемпіонату Європи. На них львівські спортсмени вибороли дві нагороди.

Про це повідомив очільник Львівської обласної військової адміністрації (ЛОВА) Максим Козицький.

Там розповіли, що Святослав Яременко та Максим Баглай з Львівщини здобули золоту та срібну медалі.

Зокрема Максим Козицький зазначив, що у ваговій категорії до 43 кг Станіслав Яременко зі Старого Самбора став чемпіоном серед юнаків з результатом 105 кг у змаганнях з класичного жиму лежачи. Друге місце у ваговій категорії до 74 кг серед юнаків з результатом 140 кг у змаганнях з класичного жиму лежачи виборов львів’янин Максим Баглай.

Крім того, він підкреслив, що в загальному командному заліку Україна посіла перше місце серед юнаків у чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що львівська гімнастка здобула два «золота» на Всесвітній Універсіаді.