1 тис. доларів: на хабарі затримали поліцейського на Львівщині

9999

На хабарі затримали поліцейського одного з райвідділів на Львівщині. Він вимагав 1 тис. доларів від місцевого мешканця за закриття кримінального провадження.

Про це повідомляють правоохоронці.

Як розповіли в прокуратурі Львівщини, затриманий оперуповноважений відділення поліції одного із райвідділів головного управління поліції Львівщини. За даними слідства, він вимагав та одержав від місцевого мешканця неправомірну вигоду за закриття кримінального провадження та сприяння в незаконному знятті арешту з автомобіля.

Арешт на автомобіль, який належав чоловікові, суд наклав у межах іншого кримінального провадження. За 1 000 доларів США підозрюваний обіцяв «вирішити питання» із закриттям кримінального провадження», – повідомили в прокуратурі.

Поліцейського затримали одразу після отримання хабара.

Слідство триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: