Львівські спортсменки вибороли медалі на Кубку Європи з тріатлону

Дана та Єва Сороки 2

У Кишиневі (Молдова) відбувся Кубок Європи серед юніорів, де змагалися спортсмени до 19 років. На змаганнях призові місця зайняли у спортсмени з Львівщини - Дана та Єва Сороки.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міськради.

Там розповіли, що львівські спортсменки вибороли бронзу в естафеті разом з Іваном Ткаченком (Донецька область) та Георгієм Герасименком (Полтава). Також Єва Сорока в особистих змаганнях здобула бронзову медаль, а Дана Сорока в особистих змагання фінішувала на високому шостому місці.

За інформацією ЛМР, Дані лише 15 років, а Єві – 17. Тренуються дівчата під керівництвом Анатолія Шевчука, Наталії Саулевич та Богдана Михалуся.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що львів'янин переміг на Всесвітній Універсіаді.