Львів відсудив понад пів мільйона гривень у забудовника, який не платив за землю

суд стрийська 2
Фото: ЛМР

У Львові в недобросовісного забудовника, котрий не платив за землю, відсудили близько 516 тисяч гривень, повдіомили в департаменті містобудування міськради. Ідеться про ділянку на вулиці Стрийській, 45.

За даними відомства, ця історія триває ще з 2014 року. Забудовник – на той час ТзОВ «Леви міста» – вирішив на одній з ділянок на Стрийській, 45 звести багатоповерхівку. Спершу компанія попросила в міста землю в оренду, а потім і у власність. Натомість суміжну ділянку – у червоних лініях – забудовник узяв у користування, але без права будівництва, реконструкції чи посадки багаторічних насаджень.

«У березні 2021 року відділ самоврядного контролю за використанням та охороною земель встановив, що на ділянці, де нічого не мало бути, облаштували паркінг і з’явився кіоск – відділ продажу нерухомості забудовника. Звісно, цей МАФ жодних документів від міської ради не отримував і правових підстав тут стояти не мав», — сказано в повідомленні.

На забудовника подали до суду з вимогою повернути Львівській міськраді кошти за користування земельною ділянкою з липня 2019-го до жовтня 2021 року.

«Попередні судові рішення були відмовними, дійшло аж до Верховного Суду України, який повернув справу знову в першу інстанцію. І от у серпні цьогоріч Господарський суд Львівської області став на сторону міста і ухвалив рішення: ТзОВ «Хіпкі ЮА» (в яке перейменувався забудовник) має виплатити Львівській міській раді майже 516 тис. грн за користування земельною ділянкою на перетині вулиць Наукової та Стрийської та 45 тис. грн судового збору», — розповіли посадовці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: