Два польських міста пожертвували реабілітаційному центру Львова 2 мільйони злотих

623dbf5c8c730520614797

Для розбудови національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ, що діє у Львові, два польських міста — Вроцлав та Гданськ — пожертвували по мільйону злотих. Це близько 18 млн грн.

На сесії міськради 21 серпня вирішили передати кошти саме на розвиток цієї установи.

Розвивати екосистему НЕЗЛАМНІ у Львові допомагають чимало благодійників та донорів. Це, зокрема, міста Вільнюс, Фрайбург, Варшава, Вроцлав і Гданськ, Товариство Червоного Хреста та інші.

Центр НЕЗЛАМНІ

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) — місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Окрім того, у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Напрямок протезування центр НЕЗЛАМНІ запустив торік, відкривши мобільну майстерню. Разом з майстернею центр НЕЗЛАМНІ отримав 200 протезів. Так, нещодавно протез руки отримала перша дитина. Це 13-річний Дмитро, син воїна ЗСУ. Він втратив руку, коли допомагав мамі по господарству. У підлітка міоелектричний протез. Керувати ним він зможе за допомогою міодатчиків, які кріпляться до м’язів руки. Його виготовила німецька компанія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: