«Ця боротьба — за те, що важливо кожному»: Зеленський та Залужний привітали українців

image-78

Вранці 24 серпня президент Володимир Зеленський та головнокомандувач Збройних сил привітали українців із Днем Незалежності.

Глава держави у відеозверненні подякував кожному за його внесок у боротьбі за незалежність. Він оголосив промову на тлі муралу, присвяченому Героєві України Олександрові Мацієвському, котрого розстріляли росіяни після слів «Слава Україні»!

«Сьогодні ми відзначаємо 32-гу річницю нашої незалежності - незалежності України. Це цінність для кожного з нас, і за це ми боремось. І в цій боротьбі важливий кожен, бо ця боротьба — за те, що важливо кожному. Це — незалежна Україна. У великій війні немає маленьких справ. Немає непотрібних. Немає неважливих. Це стосується і людей, і дій, і слів. Бо ми всі зробили так, що, коли один говорить «Слава Україні!», увесь світ відповідає: «Героям слава!» — сказав Зеленський.

Натомість Головнокомандувач ЗСУ підкреслив, що в Україні «свобода і гідність завжди були ключовими цінностями», а тому «це факти, об які розібʼються ворожі задуми».

Сьогодні виповнюються 32 роки незалежній Україні. ІА Дивись.info поспілкувалась із істориками з різних регіонів країни про те, як вітали незалежність у різних куточках держави, як Україна дійшла до незалежності та про перші роки після отримання цього статусу. Читайте — тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: