Спортсменка з Львівщини стала стрібною призеркою Чемпіонату світу з пауерліфтингу

370549076_624606266463385_5209008004746034022_n

Мешканка Яворова Христина Уляник стала срібною призеркою Чемпіонату світу з пауерліфтингу.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту обласної військової адміністрації 24 серпня.

«На День Незалежності яворівська пауерліфтерка виборола три нагороди чемпіонату світу», — йдеться в повідомленні.

Так, з 24 серпня по 3 вересня у Румунії триває чемпіонат світу з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат й юніорів та юніорок.

У перший змагальний день чемпіонату Христина Уляник з Яворова у ваговій категорії до 43 кг серед дівчат виборола срібло у триборстві та дві малі нагороди за окремі вправи (золото у жимі лежачи та срібло у тязі становій).

Ще одна яворівська спортсменка Яна Жила фінішувала за крок до п'ядесталу пошани на четвертому місці.

Тренуються спортсменки під керівництвом Погребінського Віктора Анатолійовича. Сьогодні очікуємо вдалого виступу від майстра спорту України Станько Софії, яка буде змагатися у ваговій категорії до 63 кг.

Нагадуємо, львівська гандбольна команда виборола Суперкубок України.