Які є вакансії на Львівщині у вересні, — відповідає центр зайнятості

Team of wooden human figure stands near a magnifying glass on a gray background. The concept of the search for people and workers. Search for vacancies and work. Human resources, management.
Фото: depositphotos.com

На початку вересня у Львівській області налічується понад 10 тисяч вакансій. Найбільше бракує швачок.

Про це розповіли в регіональному центрі зайнятості.

Там кажуть, що станом на перше вересня на Львівщині шукали роботу 4 тисячі людей, які зареєстровані як безробітні.

Які найпопулярніші вакансії?

У центрі кажуть, що найчастіше шукають:

  • швачок (546 вакансій);
  • водіїв автотранспортних засобів (298),
  • кухарів (221),
  • касирів торговельного залу (195),
  • вчителів закладів загальної середньої освіти (186).

Скількох людей працевлаштували?

Упродовж січня-серпня нинішнього року, роботу знайшли 8,7 тисяч осіб, кажуть у центрі зайнятості. Це, зокрема, понад 6 тисяч безробітних.

Читайте також: На Львівщині відкрили перші два кваліфікаційні центри

Громадськими та іншими роботами тимчасового характеру охопили 341 особу, ще 506 безробітних виконували суспільно корисні роботи, зокрема заготовляли дрова до опалювального сезону, плели маскувальні сітки, ремонтували захисні споруди тощо.

Нагадуємо, за даними системи управління наймом (СУН) Work.ua, у серпні роботодавці опублікували 102 тисячі 748 пропозицій роботи. Це на 10% більше, як порівняти з липнем. Нагадаємо, що до повномасштабного вторгнення на сайті було понад 100 тис. вакансій, а після 24 лютого їхня кількість упала до 6 тис. Півтора року потому ринок праці України максимально наблизився до позначки відновлення.

Головна світлина: depositphotos.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: