Тиждень мобільності у Львові: про що говоритимуть

велосипедисти
Ілюстративне фото/pinterest.es

З 16 вересня у Львові розпочинається Європейський тиждень мобільності. У межах цього відбудуться низка подій, які допоможуть популяризувати використання громадського транспорту та альтернативних методів пересування містом.

Це анонс міської ради.

Так, у межах Європейського тижня мобільності 2023 у Львові відбудуться воркшопи, вело- та пішохідні екскурсії та майстер-класи. Зокрема охочих чекають: пішохідна екскурсія «Переосмислені міські простори», велоекскурсія зеленим кільцем Львова, майстерклас «Як правильно підбирати взуття», лекція віл ЛАВ «Лайфхаки велосипедистів»,  пішохідна екскурсія «Прогулянка від трамвайного депо до сучасного транспортного хабу», динамічно-статична екскурсія «Слово має тролейбус».

У перший день тижня мобільності охочих запрошують долучитись до воркшопу «Коперника-Дорошенка-Січових Стрільців». Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, спільно з Німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ, запрошує разом подумати над перерозподілом функцій на цих трьох вулиць в комплексі. Три команди напрацюють сценарії підвищення привабливості вулиць Коперника, Дорошенка і Січових Стрільців для людей, шляхом перерозподілу простору вулиць.

Також у суботу відбудеться екскурсія «Переосмислені міські простори».

«Приєднуйтеся до нас та допоможіть робити наше місто більш мобільним та екологічно свідомим», – організатори запрошують усіх охочих долучитись до подій Європейського тижня мобільності.

Зареєструватися на події Європейського тижня мобільності у Львові можна за посиланням.  

На захід «День вулиці Січових Стрільців» реєстрація не потрібна – вхід безкоштовний.

Європейський тиждень мобільності у Львові реалізує Львівська міська рада. Він проходитиме у межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини і Швейцарії.

Нагадуємо, 17 вересня деякі львівські вулиці перекриють через спортивні змагання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: