Львівські дзюдоїсти вибороли чотири медалі на молодіжному чемпіонаті України

379998213_636906458566699_5381071709326163975_n

У Києві відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років. Дзюдоїсти Львівщини вибороли 4 медалі.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту військової адміністрації регіону.

Область представляли 23 спортсмени.

Кажуть, що 18-річний Андрій Камінський став третім у ваговій категорії до 60 кг. Його тренує Владислав Дребот.

20-річний Богдан Цисар став бронзовим призером у ваговій категорії до 81 кг. Його наставники — Федір Загура та Андрій Надопта.

20-річний Євгеній Рибалов став бронзовим призер у ваговій категорії до 90 кг. Його тренує Араз Туваков.

А 20-річний Нікіта Берегульський став бронзовим призером у ваговій категорії до 100 кг. Його тренують Олег Шестопалов, Федір Загура та Андрій Надопта.

За результатами змагань сформують збірну команди України для участі у чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років, які відбудуться у листопаді у Франції. До речі, вже цього місяця Львівщина буде приймати чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років. Змагання відбудуться з 28 до 30 вересня у приміщенні Emily Sport Arena. За результатами цих змагань буде сформована збірна команда України для участі у чемпіонаті Європи серед кадетів до 18 років.

До слова, за нагороди у столиці змагались 287 учасників з 21 областей України.

Нагадуємо, у Львівській області триває ХХІ Міжнародна «Львівська регата» з веслування на байдарках та каное.