Поруч зі Львовом відкрили екологічну стежку

Л

Новий туристичний маршрут на Львівщині ознакували у Страдчанському лісництві, за ініціативи працівників ведмежого притулку «Домажир».

Про це повідомляє ЛОВА.

Туристичний шлях «Мальовниче Розточчя» отримав реєстраційний номер – 4902. Зі слів керівниці відділу роботи з відвідувачами ведмежого притулку «Домажир» Тетяни Первій, пройшовши шляхом відвідувачі зможуть побачити унікальне зростання буку та барвінку, що занесене до Зеленої Книги України. Також це місцерозростання трьох видів дерев: дуба, сосни та бука, що зустрічається лише в Криму і на Розточчі. Найцікавішими та унікальними об’єктами є скельні виходи та букові «велетні» Розточчя.

Зокрема, на шляху є чимало гарних локацій, які часом схожі на кадри з фільмів.

«Територія надзвичайно цікава не тільки для прогулянки, але й для наукових досліджень. Тому цей новий проєкт – можливість для студентів та молодих науковців організовувати польові дослідження, писати дипломні роботи, та поповнювати колекцію наукових статей», – розповіла менеджерка з освіти ведмежого притулку «Домажир» та авторка екологічної стежки «Мальовниче Розточчя» Марія Глова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: