Всіх охочих запрошують на безкоштовне навчання у «Школу водіїв» у Львові

жжжж
фото: Варіанти

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», на сьогодні підприємство має потребу у 50 водіях – 30 для трамваїв і 20 для тролейбусів. Відтак усіх охочих просять зголошуватися до «Школи водіїв» підприємства на спеціальність «Водій трамвая/тролейбуса». Набір на навчання ще триває. Після двомісячного теоретичного курсу практичні навчання відбуватимуться у тролейбусному депо, потім на лінії без пасажирів, а далі уже із пасажирами із знаком «За кермом стажист». Після стажування, яке також оплачують, випускникам гарантують офіційне працевлаштування, соціальний пакет та стабільну заробітну плату.

Про це повідомляє міська рада.

«Для забезпечення потреб наших пасажирів на усіх маршрутах трамваїв та тролейбусів нам треба не менше 50 водіїв (30 на трамваї та 20 на тролейбуси). Особливо чекаємо на активну, свідому та відповідальну молодь», – розповідає керівник ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів.

Довідка

«Школа водіїв» ЛКП «Львівелектротранс» проводить постійний набір на безкоштовне навчання за спеціальністю «Водій трамвая/тролейбуса»: Навчання триває три місяці: два – теорія, один – практика. Випускники отримують свідоцтво державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації та посвідчення на право керування транспортним засобом категорії Т. Важливо, що на час воєнного стану підприємство має змогу бронювати військовозобов’язаних працівників, у тому числі новоприйнятих.

Деталі за телефоном: 067 429 21 96.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: