Данія передає Україні 45 танків, - ЗМІ

3444444
фото: Leopard 1, Defence Expess

Міністр оборони Данії Троелс Лунд Поульсен заявив, що країна передасть іще 45 танків Україні.

Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що Данія передасть 15 модернізованих танків Т-72ЕА і 30 Leopard 1.

Офіційної заяви на сайті Міноборони Данії з цього приводу немає.

Про Т-72ЕА

Цей танк - це експортна версія радянського танка Т-72М1, який модернізувала компанія Excalibur Armу. Україна вже використовує їх на полі бою. Потужність його двигуна була збільшено до 840 кінських сил.

Замість нічного прицілу, який дозволяв бачити ціль на дистанції до 1300 метрів, встановлено новий тепловізійний приціл з неохолоджуваною мікроболометричною матрицею. В самому окулярі міститься невеликий LED-дисплей. Цей приціл дозволяє впевнено бачити ціль на 4 тисячах метрів, а розпізнавати і уражати ціль - на дистанції до 3 тисяч метрів з гармати і до 1800 метрів з кулемета.

Про Leopard 1

Це основний бойовий танк другого покоління, був розроблений та виготовлявся в Західній Німеччині. До появи нової моделі Leopard 2 називався просто «бойовий танк Леопард». Він взятий на озброєння у 1965 році. Вважалось, що сучасні високоефективні кумулятивні боєприпаси знизять значення бронювання, тому основна увага була зосереджена на ударній силі та маневреності машини.

Цей танк став першим німецьким танком, створеним після Другої світової війни. Роботи над танком розпочались спільно з Францією у 1950-ті, однак згодом співпраця припинилась.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: