ВПО, які мешкають на Львівщині, можуть зареєструватися на безкоштовний ІТ-курс

eldorado
Фото ілюстративне: з відкритих джерел

Для внутрішньо переміщених осіб, які живуть у Львівській області, стануть доступними безкоштовні курси з основ ІТ. Їх запускає компанія SoftServe. Навчання триватиме два місяці, а розпочнеться вже цього тижня.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Там розповіли, що курси зможуть пройти 150 людей. Для цього достатньо зареєструватися.

«Ми продовжуємо нашу освітню ініціативу EmpowerU, в межах якої цього року стартує вже другий набір в Україні. Завдання нашої програми – допомогти співгромадянам, що опинилися у складних життєвих ситуаціях, і дати їм можливості для нового старту», — прокоментувала директорка з корпоративної репутації та CSR у SoftServe Марія Кучеренко.

Навчання розпочинається цього тижня і триватиме 2 місяці. У межах курсу учасники отримають базові знання про різні напрямки в ІТ та зможуть попрактикуватися на воркшопах з розробки та тестування. Курс створений з урахуванням багаторічного досвіду SoftServe Academy та передбачає доступ до додаткових навчальних ресурсів, спільноту однодумців та підтримку від менторів. Крім цього, учасники додатково зможуть пройти тренінги з розвитку soft skills.

Реєстрація відбувається тут через партнерські організації, зокрема, Благодійну організацію «Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» (NEEKA).

Довідка

EmpowerU – це глобальна освітня ініціатива SoftServe, що полягає у проведенні безоплатних навчальних ІТ-курсів для спільнот, які потребують додаткової підтримки. Ініціатива стартувала у квітні цього року та охоплює Україну, Польщу, Румунію, Болгарію, Мексику та Колумбію. Головна мета ініціативи EmpowerU – надати рівні можливості для всіх, хто хоче навчатись та мріє про кар’єру в ІТ.

Такий набір вже є другим на навчальний курс в межах програми EmpowerU. Попередній відбувся в травні 2023 року спільно з Veteran Hub для ветеранів/ветеранок та членів їхніх сімей, на який зареєструвались 237 осіб: 25% – ветерани/ветеранки та 60% – члени їхніх родин. 40 випускників, що успішно завершили курс, мають змогу продовжити безкоштовне навчання в SoftServe Academy.

Львівщина – один з регіонів, який прийняв найбільше внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з початку повномасштабного вторгнення. У зв’язку з цим SoftServe проводить набір на курс з основ ІТ для українців, які переїхали на Львівщину з постраждалих від російського вторгнення громад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: