Хірургиня зі Львова стала послом медичної місії у Зімбабве

image-86
Фото: "Охматдит"

Вперше хірурги з США запросили до хірургічної місії у Зімбабве українських лікарок зі Львова.

Про це розповіли на сторінці Львівської обласної дитячої лікарні «Охматдит».

Щелепно-лицева хірургиня Міжрегіонального центру лікування дітей з розщілинами губи і піднебіння Львівської обласної клінічної дитячої лікарні «Охматдит» Христина Погранична і завідувачка відділення реанімації та інтенсивної терапії «Охматдиту» Віра Приймакова з колегами зі США і Мексики допомагають діткам зі складними вадами щелепно-лицевої ділянки у Зімбабве.

Цього року до команди місії вперше запросили українок і Христина Погранична – єдина жінка-хірург у команді. Відтак, хірургиня стала послом медичної місії американської некомерційної організації LEAP Global Missions у Зімбабве.

Загалом, працює 5 хірургів зі США, Мексики і України. Уже в перший день місії у центральній лікарні Саллі Мугабе (Sally Mugabe Central Hospital) лікарям вдалося оглянути близько 100 пацієнтів, 60 з них  записали на операції і у перший день відбулося вже 12 операцій.

«Такі місії для зімбабвійців, які потребують сучасного лікування складних вад і не можуть отримати такої допомоги вдома, наші друзі зі США організовують з 2009 року. Провідні пластичні і реконструктивні хірурги зі США їдуть у Зімбабве з короткими хірургічними місіями. Поїздку у Зімбабве LEAP Global Missions організовує у партнерстві з Celebration Health and Ministries, Центральною лікарнею Саллі Мугабе, Міністерствами охорони здоров'я та захисту дітей Зімбабве і кафедрою хірургії і стоматології Університету Зімбабве», – зазначають в «Охматдиті».

Місія триватиме до 23 вересня.

Довідково

LEAP Global Missions є некомерційною організацією, базується в Далласі, штат Техас (США). LEAP покращує життя людей у всьому світі шляхом надання спеціалізованої медико-хірургічної допомоги. З 1991-ого команда LEAP Global Missions провела понад 10 тисяч безкоштовних операцій для людей з усього світу, в тому числі з України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: