Акробати зі Львова вибороли «срібло» на чемпіонаті Європи (відео)

-b3031f46

Четверо акробатів зі Львова здобули друге місце на чемпіонаті Європи зі спортивної акробатики (дорослі, юніори 13-19 років, ІІ ранг), що пройшов у болгарському місті Варна.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради у четвер, 26 жовтня.

У змаганнях взяли участь майже 300 учасників із 22 країн світу. Україну представляли 27 спортсменів, серед яких – і вихованці Львівської дитячо-юнацької спортивної школи імені Віктора Чукаріна.

Зокрема: Станіслав Кукурудз, Юрій Пуш, Юрій Савка, Тарас Яруш Тарас показала на чемпіонаті такі результати:

• 4 місце у балансовій вправі;
  • 4 місце у багатоборстві;
  • 2 місце у динамічній вправі.

Нагадуємо, львівська гімнастка Христина Погранична здобула золоту медаль на міжнародному турнірі Laser Cup 2023 з художньої гімнастики, який пройшов у Словаччині.