Два львівські боксери здобули «золото» на Чемпіонаті України

image - 2023-11-13T112439.387

У неділю, 12 листопада, в селі Бояни Чернівецької області фінальними боями серед хлопців завершився молодіжний чемпіонат України з боксу. В ньому брали участь львівські спортсмени.

Про повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Там розповіли, що львівські боксери вибороли дві золоті, одну срібну та одну бронзову медалі. Так, чемпіонами України серед молоді стали два спортсмени: Олег Гічва (до 71 кг) та Олег Вітик (до 81 кг).

За інформацією НОК, Гічва у фіналі у відмінному стилі за одностайним рішенням суддів переміг Івана Возного з Житомирщини. Інший переможець - Вітик за розділеним суддівським рішенням виграв у представника Запорізької області Артура Касьянова.

Крім того, Нікіта Хохонь (понад 92 кг) виборов «срібло» на змаганнях, а  «бронзу» - Едуард Гусєв (до 92 кг).

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Максим Козицький став Почесним президентом Львівської обласної федерації боксу.