Львівська збірна важкоатлетів перемогла на чемпіонаті України серед ветеранів спорту

image-31

У Львові пройшов Чемпіонат України з важкої атлетики серед ветеранів фізичної культури і спорту. За нагороди у 10 вікових групах змагались понад 80 спортсменів з 14 областей України та міста Києва. Пальму першості здобула збірна Львівщини.

Про це повідомили у регіональному управлінні молоді та спорту.

На вихідних на Львівщині відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед ветеранів фізичної культури і спорту.

Команда Львівщини перемогла у змаганнях. Перші місця у своїх вікових групах та вагових категоріях вибороли представники Львівщини Михайло Василів, Володимир Жабокрицький, Михайло Бурков, Михайло Кухарський, Юрій Лишега, Олександр Попович, Олександр Товстоног, Роман Коромець, Павло Даниленко, Ростислав Франецький, Анатолій Юркевич, Любов Гнатова, Мирослава Виздрик.

Другими стали Василь Гнилиця, Сергій Голубов, Володимир Желєзний, Сергій Братко. Рекордсмени змагань — Любов Гнатова, Михайло Жабокрицький, Михайло Бурков, Михайло Кухарський, Юрій Лишега.

На цих змаганнях друге місце посіли важкоатлети Дніпропетровської області, а третє —представники Миколаївської області.

Як розповів керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як, під час чемпіонату встановили 38 рекордів України серед жінок та 31 рекорд серед чоловіків.

«Також головною суддівською колегією  були нагороджені 10-кратні чемпіони України, призери та переможці міжнародних Чемпіонатів за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту України», — каже він.

Нагадуємо, для військових та ветеранів організували тренування зі стрільби із лука на Львівщині.