У Львові найкращі студенти отримали подяки

image - 2023-11-20T173639.617
Фото: пресслужба ЄС

Студенти Львівського національного університету ім. І. Франка, НУ «Львівська політехніка» та Українського католицького університету з нагоди Міжнародного дня студента отримали подяки від депутатського корпусу Львівської міської ради за високі досягнення в академічній та громадській діяльності.

*Публікація у межах Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Зокрема депутати з Львівської міської ради зустрілися з найкращими студентами.

«Ми разом з колегами з Львівської міської ради зустрілися з найкращими студентами нашого міста. З нагоди Міжнародного дня студента ми вручили їм подяки за високі досягнення у навчанні, науковій роботі, громадській діяльності та волонтерстві. Також натхненно поспілкувалися з ними про їхні плани, мрії, проблеми та очікування.

Я бажаю всім студентам нашого міста вірити в себе та свої сили. Ніколи не опускати руки. Ви є тією молодою енергією, яка має змінити світ, зробити кращими Львів та Україну. Відстоюйте свої ідеї та думки. Робіть добро, любіть один одного та живіть щедрим й повноцінним життям», - привітав студентів голова фракції «Європейська Солідарність» Петро Адамик.

Нагадаємо, напередодні депутати Львівської міськради провели низку зустрічей з студентами львівських вишів. Найкращих 38 студентських лідерів визначали за поданнями до навчальних закладів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: