Технології для будівництва на Місяці розроблятиме львівська компанія, - ЗМІ

ьтсчвсапмрио
фото: з відкритих джерел

Львівська компанія SoftServe розроблятиме технології для будівництва на Місяці. Проєкт фінансуватиме NASA. Команда з українцями моделюватиме роботизовані системи для будівництва, механічної взаємодії та вільного пересування поверхнею супутника Землі.

 Про це повідомляє видання DOU.

«Наша робота передбачатиме створення великої кількості цифрових симуляцій процесу будівництва на Місяці, з урахуванням особливості та властивостей ґрунту. Також будемо досліджувати з партнерами можливості взаємодії між машинами, пристроями на місці та оптимальні концепції пересування», — розповів Robotics Practice Leader у SoftServe Любомир Демків.

Додамо, проєкт стартував після того, як американська компанія Astroport Space Technologies виборола грант та фінансування в межах NASA STTR 2023 Phase II. В межах гранту, консорціум компаній на чолі з Astroport працюватиме над розробкою технологій для зведення злітно-посадкових майданчиків в екстремальних умовах та безпечної посадки на Місяці. Робота над проєктом стартує в січні 2024 року.

Довідка

SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Понад 10 000 співробітників працюють у більш як 50 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (США). Компанія працює над понад 900 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure, NVIDIA та інших великих технологічних компаній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: