Наркодилера із запасом канабісу на мільйон гривень затримали на Львівщині

45

У Дрогобичі правоохоронці затримали раніше засудженого 31-річного наркоторговця. Під час обшуків у рецидивіста вилучили марихуану загальною вартістю близько мільйона грн.

Про це повідомляють правоохоронці.

За даними правоохоронців, раніше судимий 31-річний мешканець Дрогобича виготовляв та продавав марихуану місцевим мешканцям. Кілька випадків продажу працівникам поліції вдалося задокументувати. «Замовлення злочинець приймав телефоном, а товар клієнти отримували при зустрічі, безпосередньо вдома у підозрюваного», — додали у Львівській обласній прокуратурі.

«Під час санкціонованого обшуку, виявили та вилучили у нього банки, пакунки та згортки з речовиною рослинного походження, ззовні схожою на наркотичний засіб «канабіс», електронні ваги, засоби для фасування, значну суму коштів, зароблених з продажу наркотиків, та інші речові докази», — розповіли в поліції.

Загалом у нього вилучили наркотики на суму близько мільйона грн. 31-річному мешканцю Дрогобича повідомили про підозру у незаконному виготовленні та збуті наркотиків, наразі він перебуває під вартою. Рецидивісту загрожує до десяти років ув’язнення. Наразі триває досудове розслідування.

Слідство триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: