У Львові сьогодні перекриють вул. Вакарчука для руху приватного транспорту через ремонт

ремонт
Фото ілюстративне: з відкритих джерел

У п'ятницю, 26 січня, на вулиці імені Івана Вакарчука у Львові перекриють рух приватного транспорту до 16:00 год через ремонтні роботи.

Про це повідомили в диспетчерській службі львівського комунального міського підприємства «Львівводоканал».

Там розповіли, що ремонтні бригади підприємства ліквідовують аварійний витік води на цій вулиці. А ремонтні роботи триватимуть до 16:00 год.

«Перекрито частково рух для приватного автотранспорту на вул. І. Вакарчука (колишня вул. Рилєєва), через аварійно - ремонтні роботи з ліквідації витоку води на вул. І. Вакарчука, 9 . Об`їзд можна здійснювати через вул. Новаківського», - повідомили у «Львівводоканалі».

В яких будинках не буде води на час ремонту

На час ремонтних робіт призупинено водопостачання на будинків за адресами:

  • вул. Матейка - всі будинки;
  • вул. Новаківського - всі будинки;
  • вул. Професорська - всі будинки;
  • вул. Вакарчука - всі будинки;
  • вул. Технічна - всі будинки;
  • вул. Устияновича - всі будинки;
  • вул. Дорошенка, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 69, 73;
  • вул. Листопадового Чину, 7.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що 3 серпня 2022 року міська рада перейменувала вулицю, яка носила назву російського поета Кіндрата Рилєєва на видатного фізика, громадського діяча та міністра освіти й науки України — Івана Вакарчука. Такі зміни відбулися завдяки процесу деколонізації топоніміки міста.

Читайте також Декомунізація Львова: про фізика та міністра Івана Вакарчука, на честь якого назвали вулицю

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: