Львівські хірурги прооперували 16-річну пацієнтку з деформацією пальців

425818628_879080964219828_7124105986823821110_n
Фото: Центр дитячої медицини. Лікарня "Охматдит"

Львівські ортопеди прооперували 16-річну пацієнтку, у якої діагностували рідкісну недугу камптодактилію. Це хвороба, при якій деформуються пальці на руках та ногах, тож людина не може згинати-розгинати фаланги.

Про це повідомили у центрі дитячої медицини лікарні «Охматдит».

Родина дівчинки з Донецької області. Коли у 2014 році почалася війна сімʼя була змушена переїхати жити до Одеси. Захворювання почало прогресувати, коли Луїзі було 10 років. Числені обстеження та консультації не дозволили на той час поставити правильний діагноз. Але деформації пальців обох кистей прогресували, почали деформуватися і пальці на стопах.

Як розповідає мама підлітка, у її доньки почали гноїтись згини суглобів.

Дівчинку прооперували львівські ортопеди спільно з американським хірургом Ларрі Арнольдом . Фахівці виконали корекцію не тільки найбільш деформованого пальця правої кисті, але й усунули деформацію всіх пальців цієї руки.

Опісля втручання пацієнтка пройшла курс реабілітації. Ще через місяць її ушпиталили та провели корекцію деформації пальців на лівій кисті та одночасно корекція деформацій на обох стопах.

Як пояснюють в «Охматдиті», це захворювання є складним та потребує постійних щоденних комплексних реабілітаційних заходів: розробка рухів у суглобах, індивідуальне ортезування, місцеве лікування гелями та компресами, бальнео та грязелікування, ерготерапія тощо, під контролем стану суглобів.

Раніше ми розповідали, що львівські медики врятували від ампутації руку 64-річному чоловіку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: