Сьогодні на Львівщині попрощаються з сімома воїнами: що про них відомо

смерть
Фото ілюстративне: з відкритих джерел

У середу, 7 лютого, у Львівській області попрощаються з сімома захисниками, які загинули на війні: Віталієм Хомиком, Олександром Шаргуленком, Миколою Марчишином, Віктором Німим, Тарасом Кізем та Русланом Кротовим.

Про це повідомили в Львівській обласній військовій адміністрації.

Що відомо про загиблих воїнів

Віталій Хомик - мешканець міста Кам'янка-Бузька. Воїн захищав Україну в складі 117-ї ОМБр, був командиром транспортного відділення зенітної ракетно - артилерійської батареї. Загинув 6 січня 2024 року внаслідок ураження бойової машини з протитанкового ракетного комплексу противника. У захисника залишились батьки, дружина, донечка

Олександр Шаргуленко - уродженець селища Комишани Херсонської області. Після початку повномасштабного вторгнення рф разом із родиною змушений був покинути домівку та переїхати до Львова. У червні 2023 року став на захист Батьківщини від окупантів до складу 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. Виконував бойові завдання на Харківщині. У Олександра Шаргуленка залишилися батьки, дружина та двоє синів.

Микола Марчишин - львів’янин. Із початком повномасштабного вторгнення РФ став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 65-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави на Запорізькому напрямку. У нього залишилися мама, дружина, двоє дітей та двоє братів.

Віктор Німий - родом із села Нагірне Ралівської громади. Був старшим вогнеметником вогнеметного відділення військової частини 4667. Загинув військовослужбовець 3 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Часів Яр Донецької області.

Тарас Кізь - уродженець села Лисиничі. Після завершення навчання вступив на строкову військову службу. Після її закінчення за власним бажанням підписав контракт із Збройними Силами України. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Воював на південному напрямку. У нього залишилися мама, брати, сестри і дівчина.

Денис Сірік - уродженець міста Приморськ Запорізької області. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації родина Дениса Сіріка перебралася до Львова. У липні 2022 року добровольцем став на захист Батьківщини. Воював у складі 7-го прикордонного Карпатського загону, згодом – 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса. Боронив державу на східному напрямку. Не зважаючи на отримане поранення, повернувся на фронт. За особисту мужність був нагороджений численними відомчими відзнаками, зокрема, нагрудним знаком «За мужність в охороні державного кордону». У нього залишилися батьки та четверо братів.

Руслан Кротов - уродженець міста Єнакієве Донецької області. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації перебрався до Львова. Тут у жовтні 2023 року став на захист Батьківщини від окупантів до складу 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади. У нього залишилися друзі та побратими.

Нагадаємо, в Україні щоденно о 9 годині вшановують хвилиною мовчання світлу пам’ять усіх загиблими на війні.

Читайте також Генштаб: за добу на фронті відбулися 92 зіткнення, ЗСУ знищили 890 окупантів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: