Львівський санкар здобув другу «бронзу» на етапі Кубка націй

image - 2024-02-12T200653.216
Антон Дукач. Фото: НОК

Минулих вихідних в німецькому Обергофі, де відбувся етап Кубка націй, бронзову медаль виборов львівських спортсмен-санкар Антон Дукач.

Про це повідомили на сторінці у фейсбуці Національного олімпійського комітету України.

Там розповіли, що 28-річний спортсмен вже вдруге цього сезону зійшов на п'єдестал пошани Кубка націй. До цього першу бронзову медаль він здобув у грудні в канадському Вістлері, де, виступав в одномісних санях

«Антон Дукач показав результат 43,732, поступившись тільки Гінтсу Берзінсу з Латвії (43.388) та словаку Йозефу Нінісу (43.688). За крок від п'єдесталу зупинився ще один представник України Андрій Мандзій. Відзначимо, що після шести етапів з дев'яти Дукач очолює загальний залік Кубка націй, Мандзій йде четвертим», — зазначили в Національному олімпійському комітету України.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що львівські санкарі поїдуть на чемпіонат світу до Німеччини. Зокрема, це восьмеро спортсменів зі Львова: Олена Стецьків; Олександра Мох; Антон Дукач; Назар Качмар; Даниїл Марціновський; Богдан Бабур; Анна Шкет; Вадим Микиєвич.