На місці ракетного удару у Льові працюватиме виїзний ЦНАП: як оформити компенсацію

мр
Наслідки ракетного обстрілу Львова 15 лютого. фото: ЛМР

Сьогодні, з 14:00 год у Львові на вулиці Науковій, 7а (1-й поверх, хол бізнес-центру) працюватиме виїзний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Туди можуть звертатися мешканці, які постраждали від ракетного удару РФ.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Там розповіли, що в ЦНАПі можна буде отримати консультації та подавати документи на компенсації за пошкодження. Він буде працювати за таким графіком:

  • сьогодні: з 14:00 до 19:00 год.
  • завтра та в суботу: з 10:00 до 19:00 год.

Про роботу в наступні дні буде повідомлено додатково.

Як оформити компенсацію для заміни вікон та вхідних дверей мешканцям домівок, що пошкоджені

За інформацією ЛМР, Виплату компенсацій місто здійснює на підставі рішення виконавчого комітету №899 від 22.08.2023 року (зі змінами) «Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків ракетних ударів по будинках Львівської міської територіальної громади».

Згідно з цього рішення, одноразова матеріальна допомога надається одному з представників домогосподарства (власнику/співвласнику, орендарю, внутрішньо переміщеній особі), який зазнав витрат на встановлення пошкоджених вікон/вхідних дверей.

Для отримання допомоги до ЦНАПу потрібно подати відповідну заяву, до якої потрібно такі документи:

  • копія паспорта громадянина України/копія паспорта з безконтактним електронним носієм з наявним оригіналом довідки про реєстрацію місця проживання (перебування);
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • інформація про рахунок у банківській установі та його реквізити;
  • акт візуального обстеження про виявлені пошкодження внаслідок ракетного удару, складений управляючою компанієї/ОСББ/ЖБК та ін;
  • копія документа, який підтверджує фактичну вартість витрат/оплати послуг (копії товарних чеків, квитанцій тощо).

Крім того, залежно від категорії заявника, подаються: 

  • власником/співвласником житлового приміщення – копія документа, який підтверджує право власності на житлове приміщення, яке зазнало ушкоджень/руйнувань;
  • орендарем житла – копія договору оренди житлового приміщення, яке зазнало ушкоджень/руйнувань;
  • внутрішньо переміщеною особою – довідка про взяття на облік за адресою житлового приміщення, яке зазнало ушкоджень/руйнувань.

У міськраді зазначили, що всі виплати здійснюватимуть на карткові рахунки.

Ракетний удар по Львову 15 лютого

Вранці 15 лютого росіяни завдали ракетного удару по Львову. Є влучання в об'єкт інфраструктури, вибуховою хвилею вибило вікна у 18 житлових будинках та пошкодило школу. Також троє людей зазнали поранень.

У  Міністерство енергетики повідомили, що внаслідок російської атаки пошкоджено інфраструктуру оператора системи розподілу електроенергії у Львові.

Станом на зараз, за інформацією управління транспорту, міський громадський транспорт відновив рух по вул. Науковій. Так, міські автобуси №№10, 14, 23,25, 27, 32 та тролейбус №22 вже курсують за звичними маршрутами.

Крім того, сьогодні відбулося позачерговому засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради. Там прийняли рішення про виплату компенсацій для мешканців, житло яких постраждало внаслідок ранкового ракетного удару. Йдеться про кошти на відновлення вибитих вікон і дверей у житлових будинках. Таким чином, за кожне вибите вікно місто компенсує людям до 12 тис. грн, за одні вибиті вхідні двері – до 8 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: