Спортивні школи Львівщини запрошують на тренування воїнів-ветеранів

1
Фото: ЛОДА

У межах «Ліги Нескорених» військові ветерани можуть безкоштовно займатися різними адаптивними видами спорту, які розроблені для людей з інвалідністю

Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.

Львівські спортивні школи проводять безкоштовні тренування воїнів-ветеранів. Ця ініціатива відбулась у межах проєкту управління молоді та спорту Львівської ОВА – «Ліга Нескорених».

Відкриті тренування для військових започаткували в Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі імені Юрія Кутенка. Минулого тижня відбулося заняття з пауерліфтингу, а цього – з самбо. Загалом, військові ветерани у цьому закладі можуть обрати для себе найцікавіший з дев’яти видів спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, важка атлетика, велоспорт, боротьба самбо, гандбол, плавання, стрибки у воду та водне поло.

«У межах «Ліги Нескорених» військові ветерани можуть безкоштовно займатися різними адаптивними видами спорту. Це такі види спорту, які розроблені для людей з інвалідністю. Їх адаптують під кожну конкретну групу осіб, в залежності від їхніх можливостей. Змагання відбуваються проти суперників, у яких аналогічні чи схожі травми», – розповідає начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Тренування для військових ветеранів у межах «Ліги Нескорених» уже проводять у Дитячо-юнацькій спортивній школі для осіб з інвалідністю «Галичина», Львівському регіональному центрі «Інваспорт» та відтепер – у Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі імені Юрія Кутенка.

Невдовзі до проєкту доєднаються також Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Веслярик» та Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Дмитра Сидорука.

Довідково: 

«Ліга Нескорених» – це проєкт управління молоді та спорту Львівської ОВА, націлений на фізичну та психологічну реабілітацію військових через спорт. Він передбачає проведення відкритих тренувань, змагань з різних видів спорту, покращення спортивної інфраструктури відповідно до потреб наших захисників та захисниць. Заняття доступні як для людей з інвалідністю, так і для здорових.

Читайте також, як спорт впливає на ментальне здоров'я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: