Боксер із Львівщини переміг на міжнародному турнірі

Іван Завадський
Іван Завадський. Фото: управління спорту Львова

Іван Завадський переміг у міжнародному турнірі із боксу, що пройшов у Литві.

Про це повідомили в управлінні спорту Львова.

23 березня у литовському Каунасі відбулися фінальні поєдинки 28-го Міжнародного турніру з боксу «Альгірдаса Шоцікаса» класу «А».

Золоту медаль у ваговій категорії до 54 кг здобув 18-річний представник Львівщини Іван Завадський. У фінальному бою він переміг потужного суперника з Казахстану Нурсултана Алтинбека, який торік виграв чемпіонат Азії серед спортсменів віком до 22 років.

У півфінальному поєдинку уродженець Закарпаття Іван Завадський (тренери - Роман Джуман, Олександр Остапчук, перший тренер - Валерій Вишньов) переміг боксера з Вельсу Джонса Корі.

Як кажуть у відомстві, загалом збірна України виборола 13 медалей:

• 3 золоті,
  • 4 срібні,
  • 6 бронзових.

На цьому турнірі, в якому взяли участь 72 боксери з 10-ти країн.

Нагадуємо, львівські черлідерки вибороли 13 золотих медалей на чемпіонаті України.