Віктор Ніколюк склав повноваження командувача підготовки Сухопутних військ

Очільник Командування підготовки Сухопутних військ Збройних сил України Віктор Ніколюк складає свої повноваження. Тепер він обійме нову посаду у війську.
Про це Ніколюк написав у Facebook.
За словами Ніколюка, тепер він очолить одне зі зʼєднань та один з напрямків фронту.
«Нові виклики, нові випробування, нові перемоги. Нинішній час вимагає з кожного українця, а, особливо, військового, докладати максимум і більше зусиль для перемоги над російським ворогом. І все це планую зробити, очоливши одне зі зʼєднань та один із напрямків фронту. Складаю з себе повноваження командувача Командування підготовки Сухопутних військ ЗСУ та бажаю своєму наступнику продовжувати нарощувати той потенціал, який ми спільно напрацювали за рік. Вдячний всім за плідну співпрацю і маю впевненість про її продовження в нових умовах. Разом до перемоги! Маю честь!», - написав він.
Про генерала-майора Ніколюка
Віктор Ніколюк народився 19 жовтня 1975 року в селі Шишкине на Кіровоградщині. У 2007 році закінчив Національний університет оборони України імені Івана Черняховського.
Під час служби в лавах Збройних Сил України командував розвідувальною ротою, танковим батальйоном та механізованим полком в навчальному центрі “Десна”, був начальником штабу 93-ї ОМБр, а згодом — командиром 92-ї ОМБр.
У березні 2017 року Віктор Ніколюк був призначений начальником 169-го навчального центру, а 5 грудня 2018 року отримав військове звання генерал-майора.
З жовтня 2021 року по березень 2023 року був командувачем ОК “Північ”. Командувачем Командування підготовки Сухопутних військ ЗСУ призначений у березні 2023 року.