Спортсмени з Львівщини здобули медалі на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

433978229_744154664508544_8150640271641385011_n
Спортсмени Львівщини. Джерело фото: Управління молоді та спорту Львівської ОДА

Протягом 28 березня - 1 квітня в Ужгороді відбувся чемпіонат України та етапи Кубку України зі спортивного орієнтування. У змаганнях брали участь дорослі, юніори та юнаки.

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Там розповіли, що усього в складі збірної Львівської області змагалися 22 спортсмени.

«Спортивне орієнтування є одним з видів програми проєкту «Шкільні Ліги", реалізацію якого на Львівщині ми розпочали наприкінці зими цього року. На етапі територіальних змагань з орієнтування позмагалися близько 240 команд, а це – понад 2800 дітей. Зараз розпочався третій етап проєкту – районний. Маємо надію, що наші школярі будуть у трійці призерів "Всеукраїнських шкільних ліг", фінал яких відбудеться у червні», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім'як.

Джерело фото: Управління молоді та спорту Львівської ОДА

Хто виборов медалі на змаганнях

У команді чоловіків (дорослі) отримали нагороди:

• Пажух Ярослав - 1 місце на довгій дистанції, 4 місце на середній дистанції,
  • Рожко Олег - 1 місце на середній дистанції, 4 місце на довгій та 4 місце на короткій дистанціях.

Найкращі результати серед жінок показали такі спортсмени:

• Бабич Олена - 1 місце у спринті,
  • Карпенко Юлія - 3 місце на довгій дистанції та 6 місце у спринті.

Раніше ми розповідали, що стрільці з Львівщини вибороли сім медалей на чемпіонаті України.