Де у Львові з'явились нові парковки та чи є місця для водіїв з інвалідністю

парковки у Львові
Парковки у Львові. Ілюстративне фото з сайту міської ради

У Львові запрацювали ще чотири майданчики для платного паркування на 88 місць. Серед них є десять місць для водіїв з інвалідністю.

Про це повідомили у міській раді.

Нові парковки у Львові — локації

  • Майданчик на вулиці Озаркевича (від вул. Городоцької до вул. Шептицьких) налічує 27 паркомісць, з них для людей з інвалідністю – 3. Найближчі термінали EasyPay для оплати готівкою - вул. Городоцька, 50 та вул. Листопадового Чину, 11 (магазин «Маркет»).
  • Майданчик вулиці Тершаковців (від вул. Г. Чубая до вул. Пекарської) налічує 27 паркомісць, з них для людей з інвалідністю – 3. Найближчі термінали EasyPay для оплати готівкою - на вул. Пекарська, 33, вул. К. Левицького, 37 та вул. Тершаковців, 1.
  • Майданчик на вулиці Гладишевського (від вул. І. Франка до вул. Кирила і Мефодія) налічує 24 паркомісць, з них для людей з інвалідністю – 3. Найближчий термінал EasyPay для оплати готівкою - на вул. І. Франка, 66.
  • Майданчик на вулиці Вільна (від вул. Клепарівської до вул. Хорватської) налічує 10 паркомісць, з них для людей з інвалідністю – 1. Найближчі термінали EasyPay для оплати готівкою - на вул. Шевченка, 12 та вул. Клепарівська, 16 (біля входу на Краківський ринок).

Графік роботи парковок: у будні дні з 8:00 до 20:00. Тариф діє згідно із зональністю – 10 грн/год.

До слова, у Львові облаштують паркомісця для водіїв з інвалідністю.

Безготівково оплатити паркувальну сесію можна через веб-сторінки EasyPay, UNIP, відсканувавши камерою телефону QR-код на інфощиті, а також через завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP.

Де паркуватись у Львові

На сьогодні ЛКП «Львівавтодор» обслуговує 64 паркувальні майданчики, загальною кількістю 1581 місць. Мапа розташування майданчиків – тут.

Перелік майданчиків для паркування - на Геопорталі Львова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: