У Львові завершили опалювальний сезон

concept of home heating
Фото: depositphotos.com

Сьогодні, 5 квітня, у Львові офіційно завершують опалювальний сезон. Натомість заклади бюджетних установ – школи, садочки, лікарні та поліклініки зможуть отримувати опалення на основі листів-звернень.

Про це повідомляє міська рада.

«З 28 березня у Львові подачу тепло до будинків було призупинено, і, якщо б було похолодання, то подачу тепла ми б відновили. А вже від сьогодні офіційно опалювальний сезон завершуємо, адже за прогнозами синоптиків вже буде стабільно тепла погода, яка відповідає тим нормативам, які необхідні для завершення подачі опалення.

Проте бюджетні установи - школи, садочки, лікарні та поліклініки зможуть отримувати опалення на основі листів-звернень. Так, станом на зараз 30 бюджетних установ, серед яких найбільше медичних закладів, отримують тепло», - повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Опалювальний сезон 2023-2024 року у Львові

Опалювальний сезон 2023-2024 року у Львові розпочався 16 жовтня 2023 р. Через потепління 20 жовтня його призупинили і відновили подачу опалення вже 6 листопада. 28 березня 2024 р опалювальний сезон знову призупинили через потепління. 

Завершення опалювального сезону відбувається, якщо впродовж трьох діб середньодобова температура є понад 8 градусів тепла.

Загалом, за час опалювального сезону, не виникало аварійних ситуацій, опалення до будинків мешканців подавалося стабільно. З огляду на воєнний стан, Львівтеплоенерго забезпечило більшість своїх об'єктів резервними джерелами електроенергії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: