У Львівській області з-поміж безробітних майже 81% становлять жінки, — центр зайнятості

Дизайн без назви - 2024-04-08T133214.873
Фото ілюстративне: canva

На Львівщині станом на 1 квітня 2024 року допомоги з працевлаштування потребували 4,2 тисячі безробітних, з них – 80,7% жінки, 28,7% – молодь віком до 35 років, 37,8% – мешканці села.

Про це  ІА Дивись.info  повідомили у відділі організаційно-інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості.

Там розповіли, що в середньому на одного безробітного припадало дві вакансії.

Крім того, за даним центру зайнятості, перші дні квітня вони зафіксували у своїй базі вакансій 11,0 тисяч вільних робочих місць і вакантних посад. Зокрема, найвищі шанси знайти місце праці у робітників, для яких налічувалося 58% варіантів працевлаштування, тоді як для службовців – 30%, а для тих, у кого нема спеціальної підготовки або професії, лише 12%.

На які вакансії був найбільший попит від початку року

У січні-березні цього року з обласною службою зайнятості співпрацювали 4,6 тис. працедавців, які повідомили про наявність 20,0 тис. вакансій. Найбільшим попитом на локальному ринку праці користувалися:

  • кваліфіковані робітники з інструментом (25,8% від загальної кількості актуальних вакансій), робітники з обслуговування,
  • експлуатації устаткування та машин (15,5%);
  • працівники сфери торгівлі та послуг (15,3%).

Середній розмір заробітної плати в актуальних станом 1 квітня 2024 року вакансіях становив 13725 гривень, а середня величина допомоги з безробіття 4384 гривні.

Стан працевлаштування на Львівщині

Соціальні послуги Львівської обласної служби зайнятості з метою пошуку роботи у першому кварталі цього року отримували 8,4 тис. безробітних. Вдалося працевлаштувати 3,8 тис. мешканців області (зокрема 2,7 тис. безробітних), 0,7 тис. осіб охопити суспільно корисними та громадськими роботами тимчасового характеру, 1,4 тис. безробітних залучити до професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Ваучер на навчання для підтримання конкурентоспроможності отримали 585 осіб, з котрих 483 – віком «45+», 46 вимушено переміщених осіб та 17 учасників бойових дій.


Раніше ми повідомляли, що понад півтори сотні ветеранів на Львівщині шукають роботу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: