У Львові презентують дитяче фентезі, засноване на українських міфах

Нік Лисицький.
Нік Лисицький.

У Львові презентують епічне фентезі «Кий і морозна орда». Книгу за мотивами української міфології написав її знавець і популяризатор Нік Лисицький.

Про це ІА Дивись.info розповіли організатори.

«Кий і морозна орда» — перший роман великої серії «Епічні пригоди міфічних героїв у Багатосвіті». Події в ній розгортаються в новому фантастичному всесвіті, де живуть персонажі міфів, легенд та казок.

Фентезі розповідає про мрійливого юнака Кия, у світі якого стається лихо — зима не закінчується. Зі своїм товаришем Чугайстром Кий намагається з’ясувати, чому забарилася весна. Разом вони вирушають у мандрівку, під час якої юнак відважно долає всі перешкоди, бореться зі страшною Морозною ордою та рятує рідну землю.

На презентації Нік Лисицький розкриє секрети створення нового фантастичного всесвіту та познайомить зі світом української міфології. А гості івенту матимуть змогу поставити запитання та придбати роман з автографом автора.

Також автор розповість про те, який контент споживають нині українські діти, як це впливає на формування особистості та чому вкрай важливо виключити з дитячих розваг будь-які російські вкраплення.

Попри тотальну декомунізацію та очищення України від загарбницької російської культури, дитячий контент залишається осторонь цих процесів. Батьки все ще вмикають дітям «Машу і ведмідь», не задумуючись, що це непомітно формує їхню свідомість, схиляючи до ідеалізації «руського міру».

Творці «Кия і морозної орди» прагнуть привернути увагу суспільства до важливості саме українського виховання та знайомства дітей із культурою своєї нації. Вона, до того ж, набагато більш стародавня, глибока й цікава, ніж будь-які іноземні.

Подія відбудеться 13 квітня о 14:00 у книгарні-кав'ярні Старого Лева на вулиці Личаківській, 22.

Вхід вільний. Зареєструватися можна за посиланням.


Нік Лисицький — письменник і креативний продюсер. Він — автор філософського фентезі «Казки для дорослих дітей» (2015) та політичного детективу «Цезарі» (2019). 2020 року — заснував громадську організацію зі збереження та популяризації української міфології «Чарівний світ UA». Під його керівництвом було створено інтерактивну платформу з доповненою реальністю, популярну настільну гру «Чарівний світ. Джерело сили», сценарій анімаційного серіалу та YouTube-шоу.

Книга «Кий і морозна орда» — спільний проєкт Ніка Лисицького й компанії «Фантастичні українці». У списку її досягнень — однойменний документальний серіал про сучасну українську культуру, показаний 19 телеканалами та розміщений на українських і зарубіжних VOD-платформах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: