Самбісти зі Львівщини здобули найвищі нагороди на всеукраїнських змаганнях

З 5 по 6 квітня в універсальному залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ відбувся всеукраїнський турнір з боротьби самбо. У змаганнях взяли участь близько 160 юних борців з 11 областей України, які змагалися у 20 вагових категоріях. Представники команди Львівської області здобули перше загальне командне місце.

Про це повідомляє ЛОВА.

Борці Львівської області, у складі 40 спортсменів, підкорили п'єдестал нагород, завоювавши одну золоту, дві срібні та шість бронзових медалей. Друге командне місце посіла Одеська область, а бронзу у командному заліку забрала Рівненська область.