У Домівці врятованих тварин у Львові розпочали безкоштовну стерилізацію тварин

собака
Ілюстративне фото, архів ІА Дивись.info

З 10 по 14 квітня у Домівці врятованих тварин, що у Львові на вул. Довбуша, 24, відбуватиметься масштабна акція зі стерилізації та кастрації котів та собак.

Про це повідомили в пресцентрі Львівської міської ради.

Там розповіли, що операції проводитимуть кваліфіковані фахівці безкоштовно. Так, у притулку закликають охочих стерилізувати та каструвати своїх домашніх тварин.

Про переваги стерилізації тварин

У Домівці врятованих тварин зазначили, якими є переваги такої операції:

  • уникання небажаного потомства;
  • запобігання хворіб, повʼязаних із гормональним фоном домашнього улюбленця, до прикладу: ендометріозу, піометри, гірометри, кістозу, онкології молочної залози;
  • менша схильність до статевого потягу;

«Котів та собак варто стерилізувати чи каструвати у віці від 2 місяців. Наші тварини вже пройшли цей етап, тож закликаємо і вас приєднатися до кастрації та стерилізації ваших домашніх улюбленців аби полегшити їм життя», – повідомили в Домівці врятованих тварин.  

Детальніше що потрібно знати про операції

Інформація про проведення операцій:

1. Тип швів. Шви розсмоктуються, тобто організм тварини розсмоктує їх з часом, тому шви не потрібно знімати. Вони будуть під шкірою, тому їх не видно після операції.

Єдині обмеження щодо пацієнтів:

  • вага не менше 1 кг;
  • вік не менше 2 місяців та не більше 10 років.

2. Назва і тип операції. Для самок: Оваріогістеректомія. Це означає, що ми видаляємо обидва яєчники і матку. Розріз робиться посередині живота.

Для самців: Орхіектомія. Це означає, що ми видаляємо обидва яєчка, але залишаємо мошонку. Розріз робиться в області мошонки.

3. Який тип анестезії використовують.

Для собак: ми викликаємо анестезію низькою дозою телазолу і підтримуємо анестезію ізофлураном, інгаляційним анестетиком, через дихальну трубку з наших наркозних апаратів.

Для котів: отримують інʼєкцію в мʼяз, щоб викликати анестезію (телазол, буторфанол і дексмедетомідин), а також підтримують анестезію на ізофлурані за допомогою апаратів.

4. Чи потрібно залишати котів на ніч? Через який час котів можна випускати на вулицю?

Котів, які живуть на вулицях, слід тримати в клітках протягом 24 годин після операції, щоб переконатися, що вони повністю прокинулися, перш ніж їх випустять. Це означає, що доглядач повинен погодувати їх принаймні один раз.

Домашніх котів можна забрати з клітки, коли вони повернуться додому, але ми рекомендуємо тримати їх у приміщенні або в безпечному місці, де за ними можна буде спостерігати протягом 4-6 днів після операції.

Також тварини отримають пакет вакцинацій від таких захворювань: кошачий вірусний рінотрахеїт, вірус каліцивірозу, панлейкопенія; чумка, гепатит, лептоспіроз, паракгрип, собачий парвовірус, сказ.

Деталі щодо операцій можна дізнатися у Домівці врятованих тварин за тел.: 073 000 00 75.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: