У Дрогобицькій лікарні запрацювало урологічне відділення

урологічне відділення у Дрогобицькій лікарні
ЛОВА

Сьогодні, 10 квітня, новостворене урологічне відділення оглянули заступниця голови Львівської ОВА Христина Замула, директорка департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Наталія Літвінська, директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Тетяна Кудик.

Про це повідомляє ЛОВА.

Задля покращення умов та якості лікування пацієнтів, на другому поверсі гінекологічного корпусу провели капітальний ремонт приміщень та відкрили урологічне відділення. 

«Живемо в непростий час, тож кожне відремонтоване приміщення, кожна облаштована територія підтримує віру в майбутнє. Усім, що ми маємо, завдячуємо нашим захисникам, тож хочу подякувати тим, хто бореться за нашу перемогу.

Що стосується нового відділення, це не так про дороговартісне обладнання, це про професіоналів, які тут працюють. Коли лікар хоче допомогти, але в лікарні немає необхідного обладнання, це складно. Тепер лікарі мають змогу робити свою справу набагато краще, набагато якісніше. Вітаю вашу громаду і жителів навколишніх громад. Тому що тут вони зможуть отримувати якісні медичні послуги. 

Бажаю усім міцного здоров’я, нехай це відділення працює не лише, аби лікувати, а й профілактувати хвороби. 

Зі своєї сторони Львівська ОВА завжди готова підтримувати подібні проєкти. Не зупиняйтесь на досягнутому», – привітала присутніх заступниця голови Львівської ОВА Христина Замула.

Частину площі в гінекологічному корпусі переобладнали під урологічне відділення. На облаштування відділення та комфортних умов у ньому з місцевого бюджету виділили 5603,8 тис. грн. За ці кошти встановили металопластикові вікна і двері, керамічну плитку на підлогу, провели роботи зі шпаклювання стін, здійснили заміну системи водопостачання та каналізації, провели електромонтажні роботи, облаштували вентиляційну систему, санвузли, в т.ч. для маломобільних груп населення. Також облаштували операційну залу, встановили медичні меблі. 

На закупівлю обладнання для новоствореного урологічного відділення витратили 12659,6 тис. грн. Зокрема, встановили рентгенівське обладнання для діагностики, лазерну літотрипсійну систему, гінекологічне ліжко, хірургічні лампи, відеоскопічний комплекс, інструменти для лапароскопічних операцій та цистоскоп.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: