Кремль ухвалює закони задля заспокоєння своїх вояків – британська розвідка

1234

Президент Росії Володимир Путін підписав закони про підтримку військовослужбовців і їхніх родин, що беруть участь у війні проти України

Про це йдеться в огляді британського Міноборони за 13 квітня.

У понеділок, 6 квітня 2024 року, президент Російської Федерації Володимир Путін підписав два важливі закони, спрямовані на підтримку військовослужбовців Збройних сил РФ, які беруть участь у війні на території України, та їхніх родин.

Перший закон звільняє російських військовослужбовців, які перебувають у зоні бойових дій в Україні, від сплати відсотків за споживчими кредитами та надає їм кредитні канікули. Це рішення базується на законі від жовтня 2022 року, який відмінив нарахування пені за прострочення платежів за житло, комунальні послуги, кредити та заборгованість по кредитних картках для мобілізованих та інших учасників російського вторгнення в Україну.

Другий закон, який також підписав президент Путін, вніс зміни до Трудового кодексу Російської Федерації, заборонивши роботодавцям звільняти вдів російських військовослужбовців протягом одного року з дня смерті чоловіка.

Аналітики вважають, що ці закони можуть бути спробою Кремля заспокоїти російських військовослужбовців, привернути більше новобранців до участі у війні в обмін на державні виплати та обмежити критику з боку родин загиблих військовослужбовців. Однак, можливі наслідки цих законів для економіки Росії та загальної ситуації в країні залишаються предметом обговорень серед експертів.

Нагадаємо, що росіяни вербують на війну з Україною жінок з виправних колоній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: