Львівська «Галичанка» перемогла у першому етапі суперліги України з гандболу

Львівська "Галичанка"
Львівська гандбольна команда «Галичанка»/управління спорту

Львівська гандбольна команда «Галичанка» виграла всі 4 поєдинки заключного туру перед стартом другого етапу чемпіонату України.

Про це повідомили у міському управлінні спорту.

Протягом 11-14 квітня в шостому турі української Суперліги, який приймав Ужгород, взяли участь усі команди чемпіонату.

«Галичанка» здобула переможні результати над криворізьким «ДонДУВС-ДЮСШ 4» (39:21), миколаївським «Реалом» (37:23), столичним «Спартаком» (32:19) та броварським «КОСФК» (42:24).

Найрезультативнішими гандболістками львівської команди в 6-му турі стали:

• Олеся Дяченко (29 голів),
  • Аліса Петрів (27 голів),
  • Катерина Козак (22 голи),
  • Анастасія Ткач (21 гол).

Вперше після важкої травми в складі «Галичанки» з'явилася на майданчику Діана Дмитришин, яка реалізувала три семиметрові кидки. За підсумками шести турів «Галичанка» одноосібно очолює турнірну таблицю, маючи в доробку 48 очок після 18 матчів (16 перемог). На другому місці — ужгородські «Карпати», які здобули 45 залікових балів.

Нагадуємо, у березні львівські гандболісти з клубу «Галичанка» одноосібно очолили турнірну таблицю української Суперліги.