Львівська черлідерка поїде на Чемпіонат світу

Черлідерка зі Львівщини змагатиметься на Чемпіонаті світу-2024
Черлідерка зі Львівщини змагатиметься на Чемпіонаті світу-2024/Управління молоді та спорту ОВА

Львів'янка Анастасія Малошенко представлятиме Україну на Чемпіонаті світу з черлідингу, що відбудеться 24-26 квітня в американському Орландо.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації.

Україну на змаганнях представлятиме фристайл-дует у складі львів’янки Анастасії Малошенко та Єлизавети Тимофєєвої.

Торік саме ця пара черлідерок здобула срібло чемпіонату світу. Нагорода стала першою за останні 12 років для національної збірної України у змаганнях фристайл-дуетів на світових чемпіонатах. А у липні цей дует завоював золоті медалі чемпіонату Європи в італійській Вероні.

Український дует стартує 24 квітня, орієнтовно о 16:20 за київським часом. Подивитись можна онлайн за цим посиланням.

З 28 квітня Анастасія Малошенко та Єлизавета Тимофєєва позмагаються ще й на Кубку ICU – Міжнародного черліденгового союзу. Ці змагання також відбудуться в Орландо.

Черлідінг — складно-координаційний вид спорту, який поєдує в собі характерні риси художньої та спортивної гімнастики, акробатики, та різних танцювальних напрямків (джаз, фанк, хіп-хоп та інші).