На Львівщині висадили понад п'ять мільйонів дерев

дерева
Фото ілюстративне з архіву реакції

З березня по квітень 2024 року філіями Карпатського лісового офісу ДП «Ліси України» по Львівській області висадили понад 5 млн 321 тис. саджанців нових дерев на площі 718 га.

Про це повідомили в пресцентрі Львівської обласної військової адміністрації.

Там розповіли, що висадка дерев відбувалася в межах екологічної ініціативи Президента «Зелена країна». Вона розпочалася влітку 2021 року та передбачала висадження 1 мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років. 

За інформацією ЛОВА, органи місцевого самоврядування долучилися до робіт з висаджування дерев та озеленення територій громад у Львівській області та висадили 20 тис. дерев на площі 30 га. 

«Садіння дерев - це не тільки турбота про екологію, це можливість бути прикладом для інших, це спільна робота, яка згуртовує нас задля досягнення спільної мети. На Львівщині організували акцію з висадки дерев «Алеї героїв України», «Дуби Шевченка об'єднують Україну», «Ліси захисників і захисниць України», «Випускники 2024 для майбутніх поколінь» та інші. Закликаю громадськість активніше брати участь у заходах з озеленення територій. Так кожен зможе внести свій вклад у збереження природи та підтвердити глибоку відповідальнісь перед наступними поколіннями щодо захисту довкілля», - зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Оксана Війтик. 


Раніше ми розповідали, що у Львові висадили нові дерева: локації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: