Спортсмени з Львівщини здобули перше місце на Універсіаді з дзюдо

421938196_760573279533349_995158007119276218_n
Фото/ Управління молоді та спорту Львівської ОДА

У Тернополі з 25 по 27 квітня відбулася XIX літня Універсіада України з дзюдо. У змаганнях взяли участь понад 165 учасників з 16 регіонів України, зокрема спортсмени з Львівської області.

Про це повідомили в Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Там розповіли, що у загальнокомандній першості серед регіонів перемогу здобула Львівська область (1527 балів). Друге місце посіла команда Сумської області (1410,5 балів), третє – Хмельницька область (1034 балів).

Результати львівських спортсменів на змаганнях

У перший змагальний день відбулися особисті змагання серед жінок. Представники Львівщини здобули такі результати у вагових категоріях:

• до 52 кг посіла 2 місце Соломія ШИПКА, студентка НУ «Львівська політехніка»
  • до 63 кг посіла 1 місце Тетяна ДМИТРІВ, студентка НУ «Львівська політехніка»
  • до 70 кг посіла 1 місць Ольга ЦІМКО, студентка ЛДУФК ім. І. Боберського
  • до 63 кг посіла 3 місце Алевтина БУГА студентка ЛДУФК ім І. Боберського

Серед чоловіків у вагових категоріях:

• до 66 кг посів 1 місце Андрій КАМІНСЬКИЙ, студент ЛДУФК ім І. Боберського
  • до 66 кг посів 2 місце Данило ГРАБОВЕЦЬКИЙ, студент ЛДУФК ім І. Боберського
  • до 81 кг посів 2 місце Станислав КОРЧЕМЛЮК, студент НУ «Львівська політехніка»
  • до 90 кг посів 2 місце Ярослав МИХАЛЮК студент ЛДУФК ім І. Боберського
  • до 90 кг посів 3 місце Артем ГРИЧАН, студент НУ «Львівська політехніка».

У другий день відбулися командні змагання «стінка на стінку», де серед чоловіків команда Львівського державного університету фізичної культури посіла 3 місце та серед жінок 3 місце розділили команди Західноукраїнського національного університету та збірна Львівської області:

• 1 місце в загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти першої категорії посів Львівський державний університет фізичної культури та спорту ім. Івана Боберського.
  • 1 місце в загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти третьої категорії посів Національний університет «Львівська політехнік».
  • 2 місце в загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти третьої категорії посів Львівський національний університет ім. Івана Франка.
  • 2 місце в загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти четвертої категорії посів Західноукраїнський національний університет.
  • 2 місце в загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти пʼятої категорії розділив Львівський державний університет внутрішніх справ та Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжидського.
  • 3 місце в загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти здобув Західноукраїнський національний університет (885,5 бали).

Раніше ми розповідали, що львівська спортсменка вперше в історії виграла Кубок міжнародного черліденгового союзу