Львівщина здобула п'ять золотих медалей на Чемпіонаті України з кіокушинкай карате

ЛОВА

У Києві 27-28 квітня відбувся Чемпіонат України з кіокушинкай карате та всеукраїнський турнір «Бійці нації». Змагання зібрали 1200 спортсменів з 18 областей, які представляли 67 клубів.

Про це повідомляє Львівська ОВА.

«Окремо варто відзначити надзвичайно високий рівень організації та проведення змагань. За всю історію розвитку кіокушинкай карате в Україні, це вперше об’єднали Чемпіонат України, де змагались представники усіх версій кіокушинкай карате. Поєдинки проходили на шістьох татамі Палацу Спорту України», – зазначає керівник управління молоді та спорту Роман Хім’як.

Львівщину на змаганнях представляли 190 спортсменів від двох провідних клубів: ГО «Львівська обласна федерація кіокушинкай карате» та СК «Канку».

За підсумками боротьби, Львівська область виборола третє місце у загальнокомандному заліку, завоювавши 5 золотих, 12 срібних та 38 бронзових нагород. Чемпіонами стали: Роксолана Продиус, Евеліна Сороківська, Родіон Серяков, Єва Андрійчук та Дарина Вус.